Solvent Bazlı Laminasyon Makinası - ETRTRD. lamaninasyon

İçeriğe git

Ana menü:

Solvent Bazlı Laminasyon Makinası

 
 
 
KT-AF Yağmurluk Malzemesi Laminasyon Makinası
KT-JF-1800 Solvent Bazlı Otomatik Tip Laminasyon Makinnası
KT-FT-2000B Otomatik Film Laminasyon Makinesi
KT-FT-1800C Sugeçirmez ve Nefes Alabilen Film ve Kumaş Laminasyon Makinesi
KT-XP-1800 XPE ve PVC film Laminasyon Makinesi
 
a) KT-AF Yağmurluk Malzemesi Laminasyon Makinası
Özellikler
Makinemiz özellikle giyim kumaş, polar, peluş, dokunmamış, deri, sünger, TPU, PVC, vb laminasyon için kullanılır.
 
KULLANIM:
Makinemiz özellikle giyim, kumaş, polar, peluş, nonwoven kumaşlar, deri, sünger, dokuma kumaşlar, TPU, PU, PE, EVA, PVC ve hazır giyim sektöründe, otomotiv iç dekorasyon sektöründe, çanta sektöründe, ayakkabı ve sanayi ve şapka yapımı gibi sektörlerde kullanılmaktadır.
 
UYGULAMA
Lamine edilen malzemeler aşağıdaki özelliklere sahiptir:
Yapışkan değillerdir, pürüzsüz laminasyon gerçekleşir, hiçbir gerilme deformasyon olmaz, kabarma, hiçbir kırışıklıklar görülmez, yumuşaklık, mükemmel nefes alan ve düzgün bir şekilde sarımı yapılabilen kumaşlar ortaya çıkar.
 
b) KT-JF-1800 Solvent Bazlı Otomatik Tip Film Laminasyon Makinası   (PU Yapıştırıcılı veya Solvent Bazlı Film Laminasyon Makinası)
Ürün Açıklaması;
1 - Tekstil, dokunmamış ürünler, su geçirmez ama nefes alabilen filmler gibi ürünlerin lamine edilmesi ve yapıştırıcı uygulanması işlemlerine uygundur.
2 – Kullanımı çok kolay dokunmatik bir ara yüze sahip olan bir PLC program tarafından kontrol edilmektedir
3 – Gelişmiş bir kenar hizalama sistemi mevcuttur. Bu otomatik makine ile otomasyon sisteminin kalitesi yükselmekte, bu sayede maliyetlerden tasarruf etmenizi, personel ihtiyacınızı azaltmanızı, üretim verimliliğinizi artırmanızı sağlar.
4 – PU yada solvent bazlı yapıştırıcılarla, elde edilen ürünler kaliteli yapışır, güzel bir dokunma hissi uyandırır. Yıkanabilir ve kura temizleme uygulanabilir. Laminasyon prosesin de yapıştırıcı sürülmesi nokta transferi şeklinde yapıldığı için, lamine işleminden sonra ürün nefes alabilmektedir.
5 - Verimli soğutma cihazı laminasyon etkisini artırır.
6 - Dikiş kesici sistem, lamine malzemelerin ham kenarları kesmek için kullanılır
 

c) KT-FT-2000B Otomatik Film Laminasyon Makinesi
Ürün Açıklaması;
1 - Tekstil, dokunmamış tekstil, BOPP film gibi ürünlerin lamine edilmesi ve yapıştırıcı uygulanması işlemlerine uygundur
2 – Yapıştırıcı nokta transfer tekniği ile yapıştırıcının astar kumaşı üzerine eşit şekilde yayılmasını sağlar.
3 - Nihai ürün su geçirmez ve nefes alabilir, suda yıkanabilir, kuru temizleme yıkanabilir ve kuma dayanıklı / yıkanabilir özellikte olur.

d ) KT-FT-1800C Sugeçirmez ve Nefes Alabilen Film ve Kumaş Laminasyon Makinesi
Kullanın ve özellikleri:
1 - Bu su geçirmez ve nefes alabilen bir film laminasyon makinesi; ekstil, dokunmamış ürünler, su geçirmez, nefes alabilen filmler, giyim kumaş, deri, köpük, dokuma kumaş, TPU, PU, ​​PE, EVA, PVC vb gibi ürünlere uygulanabilir. Bu yaygın giysiler, ayakkabı, şapka, bavul, döşemelik, ev tekstili sektörlerinde kullanılmaktadır.
2 – Kullanımı çok kolay dokunmatik bir ara yüze sahip olan bir PLC program tarafından kontrol edilmektedir.
3 – Manyetik metotla çalışan ısıtma ve ventilasyon sistemi ile donatılmıştır.Bu sistem kuruma işlemini hızlandırmaktadır.
4 – Gelişmiş kenar hizalama. Besleme ve malzeme alımı yaparken EPC tipi kenar hizalama cihazı kullanır. Bu sayede lamine edilen köşeler mükemmel hizalanır.
5 - Bu otomatik makine ile otomasyon sisteminin kalitesi yükselmekte, bu sayede maliyetlerden tasarruf etmenizi, personel ihtiyacınızı azaltmanızı, üretim verimliliğinizi artırmanızı sağlar.
6 - Dişli sisteminde kullanılan tüm bağlantılar frekans senkronizasyon kontrollüdür.
7 - Verimli soğutma cihazı laminasyon etkisini artırır
8 - Yapıştırıcı sürülmesi nokta transferi şeklinde yapılır, bu işlemde yapıştırıcı kumaşın ya da filmin iç kısmına sürülür. Sonrasında birleştirilerek iki tabaka lamine edilir.
9 – Eşit kaplama ve güçlü yapışma sayesinde, elde edilen ürün; su geçirmez, kasırga da kullanılabilecek birkalitede(lamba), sıcaklığı muhafaza eden, yıkanabilir, nefes alabilen, düşük sıcaklığa dayanıklı, hafifi ve yumuşak özelliğe sahiptir.
 
e ) KT-XP-1800 XPE ve PVC film Laminasyon Makinesi
Kabarcık Yok / toksik yok / İyi kompozit özellikler var

Kullanımı ve Özellikleri;
Bu makine karakteristik olarak; XPE sarma sistemi, su soğutmalı yapıştırıcı kaplama silindiri, ısıtma sistemi, PVC ön ısıtma sistemi, su soğutma sistemi, kavrama sistemi, sarım açma sistemi, devre kontrol sistemi, kompakt yapısı, yüksek seviyeli otomasyon sistemlerine sahiptir

Elektrik Sistemi                         Schneider marka (Fransız malı)
İnvertör Sistemi                        Mitsubishi (Japon malı)
Motor                                       Siemens
Baskı Silindirleri                         SNS (Japon malı)
Sıcaklık / Isı Kontrolü                 Omron (Japon malı)
Kayışlar                                    PIOT marka (İtalyan malı)
 
İçeriğe dön | Ana menüye dön